Şirket Profili

VEKTÖR-EX ÇEVRE VE HALK SAĞLIĞI İLAÇLAMA HİZMETLERİ olarak kaliteli hizmeti kendisine ilke edinen sizlere hızlı,ekonomik ve modern çözümleri ile her geçen gün kalitesini artıran bir firma olarak 21 yıldır WHO (Dünya Sağlık Teşkilatı) gelişmelerini takip eden ve uygulayan,sağlık bakanlığından ruhsatlı insetisitleri halk sağlığı ve vektör kontrol uzmanı nezaretinde uygulayan yetkili ve tecrübeli bir kuruluştur.

Böcek ilaçlama ve haşere ile kemirgen kontrolü konusunda hizmet sektörünün tüm dünyada artan önemi ve hızına paralel olarak VEKTÖR-EX ÇEVRE VE HALK SAĞLIĞI İLAÇLAMA; bilimsel ve modern hizmetlerini,teknolojik ekipmanlarını özenle eğitilmiş ,iş disiplinine sahip profesyonel kadrosuyla alanındaki uzmanlık bilgisini ,21 yıllık birikimini ve tecrübesini müşterilerine başarıyla sunmaktadır.

Siz değerli müşterilerimizin desteğinizle devamlı yükselme azmindeyiz. VEKTÖR-EX ÇEVRE VE HALK SAĞLIĞI İLAÇLAMA yaptığı işin arkasında, güven, kalite ve garanti eseslarını %100 müşteri memnuniyetini ilke edinmiştir. Siz de VEKTÖR-EX ÇEVRE VE HALK SAĞLIĞI İLAÇLAMA ailesinin avantajlarından faydalanmak istiyorsanız, bizi hemen arayın tanışalım. Sizlere ilaçlama hizmetleri konusunda yardımcı olmaktan mutluluk duyacağız.

Vizyon:

Çevreye duyarlı, Müşteri ihtiyaçlarını ve isteklerini tam olarak anlamak ve beklentilerini karşılayabilmek açısından tam gelişmiş bir anlayış içerisinde sektörde en iyi hizmeti gelişmiş bir teknolojiyle sunmak. Birlikte çalıştığımız müşterilerimiz ve çalışanlarımız açısından oluşturduğumuz güvenilirliği sürdürmek.

Misyon:

Ülkemiz insanlarına daha sağlıklı ve daha mutlu bir yaşam sürdürebilmeleri için kaliteli, güvenilir ve en uygun maliyetli hizmetleri sunmaktır.

Değerlerimiz:

  • Müşteri memnuniyetini ilk sırada tutmak
  • Verimli, Yaratıcı ve Etkin çalışmak
  • Ürünleri, Hizmetleri ve Süreçleri sürekli iyileştirme
  • Dürüst, Güvenilir ve Etkin değerlere bağlı olmak
  • Ölçülebilir ölçütler kullanmak
  • Ekip çalışmasına inanmak ve uygulamaktır.